Concours Straubing 2016

15.08.2016 15:18

O víkendu 6. a 7. srpna se poblíž německého města Straubing konal tradiční mondioringový závod. Již je zvykem, že němečtí pořadatelé společně s rozhodčími postaví těžký ring, ve kterém ne všichni uspějí a složení zkoušky není samozřejmostí. Letos tomu nebylo jinak. Psi byli mimo jiné v ringu prověřeni stříkající vodou, pohybujícím se bagrem, spuštěným udusávačem zeminy....

Závodu se zúčastnily týmy z Německa, Rakouska, Slovenska, Polska, Rumunska, Švédska a ČR. Náš klub reprezentovali Lukasz Przybyla s Borem 2 Bet Bad (kat.1) a s Nexxem z Hückelovy vily (kat.2), Radim Kelar s Luxem z Hückelovy vily (kat.2), Jirka Toman s Ecslipsem Olbramovický kvítek (kat.2) a Zdeněk Dadák s Barnym Fer-Bas Bohemia (kat.3). Velkého úspěchu dosáhli Lukasz s Nexxem, kteří při svém prvním startu v kat. 2 zvítězili.

Závod posuzovali M. McKenna a B. Roser,  figurovali v kat. 1 a 2  M. Gawron a M. Charlier, kat. 3 F. Roser a P. Pecora

 

Videa ze závodu: www.youtube.com/playlist?list=PLzy2uCotiCk3jZcEfoH3go6InDpWZBv2S

 

Výsledkové listiny:

 

                                                                                                                                       -ZD-