Mezinárodní mistrovství ČR belgických ovčáků v mondioringu

08.09.2014 10:37
Na webu KCHBO aktuální informace o blížícím se Mezinárodním mistrovství ČR belgických ovčáků stále není, přesto uveřejňujeme info a přihlášku, které jsme obdrželi od pověřených organizátorů mistrovství - Věry Hlaváčkové a Dušana Skuly, neboť mistrovství se koná již za pět týdnů.
Informace členům k opakujícím se dotazům ohledně MR BO a kvalifikačním podmínkám KCHBO na MS FMBB:
KCHBO dosud neujasnil kvalifikační podmínky pro MS FMBB pro mondioring, jejichž ne zrovna šťastné znění náš klub jako jediný klub speciálního výcviku pro mondioring a garant tohoto sportu v ČR připomínkoval poprvé již před čtyřmi měsíci. Snahy ze strany našeho klubu trvají již od 12.5.2014, bohužel ani půl roku před MS FMBB, není stále věc ze strany KCHBO dořešena.  O to smutnější a zarážející je fakt, že se toto MS bude konat v ČR a že se dá předpokládat daleko větší zájem o reprezentaci než v jiných letech.

 

Info k MR BO:  POZVÁNKA     PŘIHLÁŠKA