Mondioring Tournament 2018

06.06.2018 11:10

Ve dnech 26. a 27.5. 2018 pořádal Mondioring klub ČR, z.s. a tým Dogexperts již 3. ročník mondioringových závodů Mondioring Tournament 2018. Organizátoři turnaje se zapojili do projektu Konto Bariéry, peníze získané prodejem červených nosů pomohou malé Barborce.
Závody se konaly v krásném prostředí Morava Campu v Mohelnici. V sobotu proběhl CACIT závod kategorií 1 a 3 a v neděli se představili závodníci v kategoriích 1 a 2. Ring byl postaven v tématu „Cirkus“ , organizátoři popustili uzdu fantazii a vyrobili krásné kulisy. Výkony týmů posuzovala švédská rozhodčí Emma Svensson, které se závody a téma s nimi spojené velice líbily. 

V sobotu startovalo 12 týmů v kategorii 1, kterou figurovali Jiří Toman a Marcin Gawron. V kategorii 3 se představilo 8 týmů a figurovali Jiří Toman a Jacopo Galleani. V neděli v kategorii 1 startovalo týmů,  figurovali znovu Jiří Toman a Marcin Gawron, v kategorii 2 na start nastoupilo 7 týmů, figurovali Jacopo Galleani a Jiří Toman. Celý závod byl výborně připravený, organizačně skvěle zvládnutý, originální plac a skvělé zázemí. 

Všem závodníkům gratulujeme k dosaženým výsledkům.

 

Kategori 1 - sobota   

Kategorie 1 - nedele

Kategorie 2 - neděle

Kategorie 3 - sobota