Nominace do reprezentačního družstva

12.07.2019 08:46

2. - 10. října 2019 se bude v polském městě Nedza konat Mistrovství světa v mondioringu. Do reprezentace je možné se přihlásit pouze prostřednictvím MK ČR. Podmínky pro výběr reprezentantů jsou dány směrnicí Kriteria pro výběr reprezentace na MS v mondioringu.
V letošním roce může z každé země na MS startovat jeden tým v kat. 1, jeden tým v kat. 2 a čtyři týmy (+ jeden náhradní) v kategorii 3. Zájemci o reprezentaci zasílejte přihlášky výcvikovému referentovi na mail z.dadak@centrum.cz. V mailu uvěďte údaje o Vašem psovi (jméno, datum narození, pohlaví, plemeno, číslo čipu) a dva nejlepší bodové výsledky v dané kategorii, které jste dosáhli v období od 8.10.2018 do 18.8. 2019. Součástí přihlášky musí být i kopie výsledků z pracovní knížky. Termín ukončení přihlašování je 18.8.2019.
Mistrovství organizuje pan Marcin Gawron. Mnozí členové našeho klubu přislíbili Marcinovi pomoc při organizaci, ale stále ho nekontaktovali. Kdo má zájem pomoci s organizací MS, kontaktujte Marcina prostřednictvím mailu marcingaw13@o2.pl, nebo na messengeru.